Wypad rowerowy klasy IV B

W poniedziałek !8 czerwca 2018 roku klasa IV B była na wycieczce rowerowej do malowniczo położonej miejscowości Kiciny.

Wyruszyliśmy o godz, 10.00 pod opieką p. Anny Topolewskiej-wychowawcy klasy oraz rodziców p. Agnieszki Szafrańskiej, p. Magdaleny Dzieciątko, p. Ewy Jusińskiej, p. Justyny Chmiel.

Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do takiej podróży, zaopatrzeni w sprawne rowery,   kaski, kamizelki odblaskowe i co najważniejsze dobre humory.

Przewodnikiem wycieczki była p. Agnieszka Szafrańska – instruktor jazdy rowerowej. Wymyśliła nam świetną trasę, dzięki której mogliśmy bardziej poznać piękne okolice naszej gminy.

Na miejsce dojechaliśmy ok. 11.00. Po krótkim odpoczynku i nawodnieniu naszych spragnionych ciał, bawiliśmy się w chowanego, podchody, graliśmy w piłkę koszykową.

Po harcach i swawolach był czas na pyszną kiełbaskę z ogniska, zawiniętą w  chlebek i polaną pysznym keczupem :) :) :)

Jednak to nie był koniec, bo na deser mama Konrada, p. Agata Augustyniak przygotowała i przywiozła niesamowite deserki z lodami i galaretką. Jednym słowem wszystko było pyszne.

Do szkoły wróciliśmy ok.15.00, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni. Po powrocie  p. Magda Dzieciątko wszystkich poczęstowała lodami.

Wycieczka była ekstra,  zaczęliśmy już planować,  gdzie pojedziemy na rowerach w przyszłym roku i nawet już mamy plany !!!!

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy przyczynili się do zorganizowania  naszego wypadu.

Anna Topolewska