14 lutego – Dzień Świętego Walentego

Walentynki to święto nie tylko zakochanych ale i zaprzyjaźnionych. Tego dnia ludzie wysyłają do bliskich „walentynkę" - wiersz, podziękowanie albo wyznanie miłosne. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. W tym roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona  skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Uczniowie mogli również zakupić kartki walentynkowe przygotowane specjalnie na tę okazję przez dziewczęta klas szóstych.  Wszystkie kartki dostarczono adresatom podczas długiej przerwy.

Dorota Sosnowska