Z mikołajkową wizytą w Domu Dziecka w Wyszkowie

W dniu  06.12. uczennice kl. IV a M. Połodziuk , A.Napłoszek oraz z kl. VIb  O. Dana, D. Boguszewska, Z.Skwara wraz z nauczycielkami : p.A.Topolewską ,p. M.Staskiewicz,p. M. Grodzką odwiedzili mieszkańców Domu Dziecka w Wyszkowie.

Wizyta była zakończeniem akcji zbierania słodyczy i upominków do której zaangażowała się ogromna społeczność szkoły.

Wychowankowie placówki to dzieci szkoły podstawowej i młodzież szkoły średniej. Najmłodszy chłopczyk to 7-miesięczne dziecko.

Opowiedziano nam o obowiązkach, o hobby, o zajęciach w wolnym czasie. Zostalismy zaproszeni do obejrzenia pokoi, w niektórych już trwa świąteczna atmosfera. Poczęstowaliśmy się również słodkimi wypiekami przygotowanymi specjalnie na nasz przyjazd. Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy znaną angielska piosenkę świąteczną ,,Last Christmas" -Georga Michaela.

M. Grodzka