III miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatowych!

30 marca w Makowie Mazowieckim uczennice SP Zabrodzie wzięły udział w Mistrzostwach Międzypowiatowych w Unihokeju Dziewcząt (kat. młodzieży). Po ciężkich i emocjonujących pojedynkach nasze dziewczęta wywalczyły III miejsce!

W zawodach wzięły udział 4 zespoły: SP Szelków (pow. makowski), SP Chudek (pow. ostrołęcki), SP Krzynowłoga Mała (pow. przasnyski) i SP Zabrodzie (pow. wyszkowski). Zabrakło drużyny reprezentującej powiat ostrowski.

Nasze unihokeistki rozegrały łącznie trzy mecze. Dwa z nich - z SP Krzynowłoga Mała i z SP Szelków - zakończyły się remisami po 1:1. Porażką zakończył się mecz z faworytkami turnieju SP Chudek, które zdecydowanie wygrały wszystkie swoje mecze.

Udział w szkolnych zawodach międzypowiatowych przyniósł naszym zawodniczkom cenne doświadczenie, które powinno procentować podczas kolejnych unihokejowych rozgrywek. Zdobyty puchar i medale z pewnością będą motywować do dalszej pracy. Gratulujemy!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - SP Chudek - awans do finału wojewódzkiego
II miejsce - SP Szelków
III miejsce - SP Zabrodzie
IV miejsce - SP Krzynowłoga Mała

Skład SP Zabrodzie:

Aleksandra Klusek, Oliwia Staśkiewicz, Łucja Sykulska, Martyna Chmiel, Oliwia Dana, Justyna Topolewska, Klaudia Napłoszek, Martyna Chuda (kapitan), Maciej Mędrzycki (opiekun)

Opracował: M. Mędrzycki